Fansa! Ledri dhe Noizy po vijnë

0
263

Ka disa kohë që diskutohet lajmi se dyshja e reperëve, Ledri dhe Noizy kanë bashkuar forcat për të sjellë një duet.

Ata kanë lënë mbrapa gjithqka nga e kaluar dhe për fansat e tyre do të sjellin projektin e tyre të përbashkët i cili padyshim do të thejë çdo rekord.

Për ta konfirmuar këtë ka qenë vet Noizy i cili ka publikuar një foto në Instagram ku shihet së bashku me Ledrin dhe Blerim Destani duke shkruar ‹Ju thash 1 dit kam me mrri.. Krejt atje nalt dhe pse nisën te qeshin ? ta shofim se kush qesh I fundit.. ku jam un do vi edhe grupi.. tapetet e kuqe ju mbani per vete sa t’bukra te gjith ju Po dukni ?›.

Ajo çfarë na mbetet ne është të presim dhe të shohim./10minuta/