Familja Ademi prezanton vogëlushin e porsalindur Eren Nik!

0
219

Këngëtari Vedat Ademi është bërë baba për herë të dytë vetëm pak ditë me parë.

Por duket se bashkëshortja e tij Dorela nuk ka rezistuar pa na prezantuar vogëlushin e tyre Eren Nik.

Ajo ka publikuar në Instastories një pjesë të fytyrës së vogëlushit të porsalindur. Dorela dhe Vedati janë prindër edhe të Jon Artit dhe aktualisht ata janë duke jetuar familjarisht në SHBA./Gazeta Express/