Ermal Mamaqi nuk lë rehat as të dashurin e Lori Hoxhës, ja çfarë i thotë

0
383

Komediani Ermal Mamaqi shquhet për komentet e shpeshta në rrjete sociale e sidomos në fotot e personazheve të njohur duke i ngacmuar.

Një fakt i tillë ka ndodhur edhe me të dashurin e trashëgimtares së Top Channel, Lori Hoxhës, Vis Bajraktarin. Në një foto të publikuar prej tij Ermali ka ta ngacmojë duke komentuar: “ueee super plaaaak. me uj pa gaz,”-përfundon ai.
Ndërkohë duket se Visi e ka mbajtur shakatë dhe ja ka kthyer: “Ma bej hallall o plak ksaj rradhe,”-ka përfunduar Bajraktari.