Epike! Ermal Mamaqi xhiron të pasmet e Olti Currit!

0
200

Kur bëhen bashkë komediani Ermal Mamaqi dhe blogeri Olti Curri vetëm situata gazmore mund të ketë.

Diçka e tillë ka ndodhur edhe këtë herë në videon e publikuar në rrjete sociale.

Në këtë video Mamaqi shihet duke filmuar Oltin i cili është duke veshur një bluzë. Fokusi i xhirimit është tek të pasmet e Currit ku shohim se atij i kanë rënë pak pantallonat.

«Ndonjëherë jeta të përplas me një lumturi të pafundme»,-ka shkruar Ermali krahas videos së publikuar në Instagram. /Gazeta Express/