Eni Koçi jep lajmin e shumëpritur, askush nuk e priste!

0
505

Këngëtarja Eni Koçi kohën e fundit është shumë aktive me projekte muzikore.
Ajo përmes rrjeteve sociale ka paralajmëruar një këngë të re që është surprizë për fansat, lajmi.net.

“Kush është gati për këngën e re??!!! Është surprizë! Po vjen shumë shpejt”, ka shkruar Eni mbi fotografitë që publikoi në rrjete sociale.

Se çfarë ka përgatitur Eni për fansat e saj këtë herë, mbetet të shihet në ditët në vazhdim.

Kujtojmë që kënga e fundit nga Eni ishte “Vetëm ti”, projekt që u publikuar në muajin tetor dhe mori mbi 4 milionë klikime.