Eni Koçi flet për herë të parë për operacionet plastike

0
461

Është një ndër vajzat më simpatikë të showbizit që ka tërhequr vëmendjen që në daljet e para publike e deri më sot. E sigurisht kur je personazh publik edhe do përflitesh shumë dhe Eni Koçi ka qenë një ndër këngëtaret e shumta për të cilën është thënë se ka bërë operacione plastike.Mirëpo Eni nuk ka folur kurrë për këtë pjesë. Ka apo jo operacione plastike, ajo e ka dhënë përgjigjen sot në “Xing me Ermalin”E pyetur nga moderatori Ermal Mamaqi se çfarë ndërhyrjesh plastike ka bërë dhe nëse është e vërtet që ka rimodeluar gishtat e këmbës, Eni për të qenë sa më e sinqertë para publikut tha se do t’i hiqte çizmet që mban veshur, por do duhej kohë për t’i veshur prapë.“Do doja shumë t’i hiqja e t‘i tregojë por… të merresh me llafet e dynjasë nuk mbaron kurrë”, tha Eni.