Eni e Genci nuk janë bashkë, këngëtarja argëtohet me një tjetër!

0
232

Thuhet se shoqërohen vazhdimisht bashkë, ditën tjetër përfliten për ndarje, por pavarësisht kësaj, nuk ka asnjë reagim nga ana e tyre.

Bëhet fjalë për ciftin e ri të estradës Eni Koci dhe Genc Prelvukaj, dy artistë të dashur dhe të suksesshëm në botën e muzikës, shkruan Kosovarja. Por, me sa duket, që të dy kanë angazhimet e tyre personale që po i bëjnë të qëndrojnë larg njëri-tjetrit, kështu duke gjetur rastin të argëtohen në prani të miqve e shoqërisë.Këtë po e vërtëton Eni përmes këtyre imazheve, teksa pranë saj është një tjetër mashkull, ani pse nuk dihet afërsia që e lidhë me të.A do të xhelozojë Genci për këtë publikim të Enit, kjo edhe nuk do të ishte e befasishme.