Emily shfaq gjoksin në fustan të zi

0
336

Ajo veshi një dantelle transparente, duke lënë të gjitha pecet në sirtar.

Për Vitin e Ri, Emily la të gjitha të brendshme në sirtar dhe doli në një fustan transparent.

Emily Ratajkowski ka pritur Vitin e Ri me miqtë e saj në Nju Jork dhe në Instagram postoi disa nga fotot e bëra.

Ajo ka veshur një fustan që lë shumë pak imagjinatë për fansat.