Elita Rudi nuk guxoi t’a prezantojë nënën deri tani për një arsye!

0
320

Elita Rudi, bukuroshja e ekranit, vazhdon të jetë çdo ditë e më tepër ‘pre’ e medieve rozë.

Na ka prezantuar me motrën, mbesën, e madje edhe me të dashurin, për të cilin thënë të drejtën nuk deshi, por u detyrua. Por, njeriun më të shtrenjtë, nënën, moderatorja, nuk pati rastin t’a prezantojë si duket, deri tani kur e nxjerr në pah, ky imazh kaq i këndshëm.
Fotoja flet më tepër se çdo lloj përshkrimi, për një zonjë plot shije, dhe e bukur pavarësisht moshës, gjë që po e fshehka me fanatizëm, shkruan Kosovarja. Madje, po del t’i bëjë konkurrencë të bijës, pikërisht falë bukurisë mahnitëse të cilën e ka trashëguar pa as edhe një dyshim tek Elita, e cila sot, rangohet në mesin e femrave më të bukura të ekranit.

Për më tepër, shikojeni veprimin e njëjtë në foton e pëbashkët, për shumë nuanca, nëna e lë nën hije Elitën.

Me sa duket, moderatorja qenka frikuar të na njoftojë me të ëmën, fiks për këtë arsye.