Egzona kujton ditët kur ishin të rinj me Albatritin

0
341

Egzona e Albatriti ka një lidhje të gjatë me njëri-tjetrin. E filluan romancën e tyre shumë të rinjë, të cilën e kurorëzuan me martesë.

Tanimë janë prindër të një vajze, e që e konsiderojnë si dhuratën më të çmuar që e morën, përcjell ORAinfo

Por çifti nuk do t’i harroj asnjëherë ditët e lumtura të rinisë së hershme. Një vajzë dhe një djalë simpatik, që edhe në fillim të lidhjes nuk ishin të qetë nga përndjekja e medieve.

Egzona ka ndier nostalgji për kohën më të mirë të jetës duke publikuar një foto të përbashkët me të dashurin e saj, Albatritin.

Ja sa të këndëshëm ishin çifti./ORAinfo/