Egzona bëhet ‘modele’ për fustanat e butikut të saj…Është veshur e tëra në ‘xixa’…

0
1017

Albatriti dhe Egzona tashmë janë ndër ҫiftet më të njohura dhe më të dashura për publikun, shkruan ORAinfo.

Ata të dy kanë shumë ndjekës në rrjetet sociale, ku janë aktiv dhe bëjnë postime të shumta.

Kohëve të fundit Egzona është shumë aktive dhe mjaftë e përfolur.

E më shumë kohëve të fundit po merret me butikun e tij të fustanave.

Ndërsa sonte ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet me njërin nga fustanet e butikut dhe po duket shumë elegante…/ORAinfo/