Edhe në Prizren përmbyset rezultati zgjedhor, nuk do ta besonit se kush shkon tani në balotazh

0
341

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, ka filluar publikimin e rezultateve për gjitha qytetet e vendit, shkruan Gazeta NewBorn.

Në Prizren, me shumë gjasë do të kemi ballafaqimin në balotazh mes PDK-së dhe LDK-së, dhe jo mes PDK-së dhe Vetëvendosjes siç u raportua deri më tani, transmeton Gazeta NewBorn.