E tmerrshme! Vëllai përdhunon motrën, më pas e godet me thikë

0
347

Një akt i tmerrshëm ka ndodhur dje në Shkup, kur në një fshat afër kryeqytetit vëllai e ka dhunuar seksualisht motrën e tij, e më pas edhe e ka goditur me thikë.

Sipas mediave maqedonase, 26 vjeçarja P.N nga rrethinat e Shkupit ka qenë vetëm në shtëpi, dhe është sulmuar nga vëllai i saj R.N 27 vjeç.

Mediat bëjnë me dije se i vëllai pasi e ka përdhunuar motrën e tij, e ka goditur atë më pas me thikë, duke e plagosur rëndë.

Ndërkohë që ndërhyrja e fqinjëve ka sjellë më pas dhe kapjen e autorit të krimit si dhe kanë dërguar vajzën në spital ku i është dhënë dhe ndihma e parë.