E tmerrshme, kjo është gruaja që dyshohet se u vra nga burri

0
214

Një grua është vrarë në fshatin Radishevë të Skenderaj në Kosovë.

Ajo dyshohet se është qëlluar me armë zjarri nga burri i saj për arsyeje ende të panjohura.

Çifti kishte rreth 13 vite martesë, ndërsa bashkëshorti i saj është arrestuar nga policia si i dyshuar.

Magazina.al, ka arritur të sigurojë edhe fotografi të viktimës dhe të dyshuarit.