E papritur, ja me çka ia bën vjehrrës kafen Egzona

0
792

Ajo është tejet aktive në rrjetet sociale ku përveç veshjeve, publikon edhe ushqimet e preferuara, shkruan Kosovarja.

Edhe kësaj here ka publikuar një foto ku adhuruesit e kafes vërtetë se do të kenë shumë lakmi.
Një kafe me llokum, shihet se është shija e Egzonës, ku sigurisht kështu ia shërben edhe vjehrrës.

Kujtojmë se Egzona ka super raporte me vjehrrën dhe familjen e bashkëshortit në tërësi.