E njihni të dashurën e Mozzikut, por jo me këtë fytyrë të tmerrshme!

0
246

Reperi Mozzik dhe e dashura e tij Loredana, pak ditë më parë ishin shumë të përfolur për një ndarje të tyre të mundshme, shkruan ORAinfo.

Por, këto i hudhi poshtë Loredana, duke postuar një fotografi të Mozzikut.
Ata vazhdojnë të shfaqen së bashku dhe shumë të dashuruar. Loredana njihet si një femër shumë e bukur dhe me stil, por në fotografinë e fundit të publikuar në Instagram, ajo ka zhgënjyer paksa me pamjen.

Mund të vëreni që fytyra e saj nuk duhet edhe aq e pastër