Dy gjigant evropianë dhe një amerikan kërkojnë Cristiano Ronaldon

0
230

Cristiano Ronaldo, futbollisti më i mirë në botë, është në radarin e tri klubeve botërore.

Sulmuesi portugez raportohet se do të largohet prej Real Madridit gjatë afatit kalimtar të verës.

Sipas mediave spanjolle, Chelsea, Paris Saint-Germain dhe L.A. Galaxy janë klubet që po kërkojnë shërbimet e lojtarit.