Dua Lipa publikon foto intime me të dashurin

0
312

Këngëtarja Dua Lipa ka qenë shumë e angazhuar kohëve të fundit nëpër koncerte të ndryshme në Amerikë dhe Evropë.

Duket se ajo nuk ka pasur kohë aspak t’i përkushtohet djaloshit me të cilin është në lidhje.

Dua ka publikuar së fundmi në Instagram një seri të fotografive ku shihet bashkë me të dashurin ndërkohë që në njërën prej atyre ata të dy edhe puthen.

Krahas fotove 21 vjeçarja ka shkruar se i mungon shumë ai.