Dridhet Franca ..! Zbulohet skuadra e re e Neymarit

0
168

Real Madrid kanë kthyer vëmendjen e tyre ndaj nënshkrimit me Neymar nga Paris Saint-Germain, raporton Marca.

Los Blancos mendojnë se kanë nevojë për një injeksion të cilësisë në skuadrën e tyre dhe po shikojnë nënshkrimin e tyre të parë i cili me gjasë do të jetë Neymar,përcjell ORAinfo.

Ata nuk besojnë se kjo është një lëvizje e mundshme, megjithatë, para verës së vitit 2019, deri në atë kohë ata mund të jenë të përgatitur të përdorin Cristiano Ronaldon si një hap të madh në ndonjë marrëveshje../ORAinfo/