Do të mahniteni nga këto foto të Alketa Vejsiut!

0
178

Prezantuesja e njohur nga Shqipëria, Alketa Vejsiu duket se është shumë e kënaqur me pamjen e saj të fundit, shkruan Indeksonline.

Ajo këtë herë është shfaqur me një fustan vjollce dhe me grimin e rënduar por shumë të bukur kurse në llogarinë e saj në “Instagram” ka postuar shumë fotografi ku e prezanton pamjen e saj.
Alketa në njërin nga këto postime ka shkruar edhe një thënie duket e konsideruar si ‘thënien e ditës’. “Nese hena te do, mos u shqeteso per shkelqimin e yjeve te tjere”… ka shkruar Alketa.Ndryshe ajo është shumë e angazhuar në shumë projekte kurse thuhet se ajo ka marrë edhe shumë oferta ndërkombëtare.