Do befasoheni, por kështu tenton për të fituar para djali i Ermalit

0
282

Ermali është njëri nga këngëtarët më të kërkuar të momentit, i angazhuar nëpër shumë mbrëmje muzikore dhe në projektet e tij të cilat të gjitha rezultojnë të suksesshme, kënga që solli para disave javësh ‘Kthema’ është duke u pëlqyer dhe dëgjuar jashtë mase, shkruan Kosovarja.
Këngëtari është baba i tre fëmijëve, dy vajzave dhe një djali, nëpër shumë postime ka treguar dashurin dhe kujdesin që ka ndaj tyre. Fëmijët e Ermalit qysh të vegjël kanë treguar dhe shfaq talentin e tyre, vajzat i kemi vënë re anojnë nga muzika, modelizmi, ndërsa djali Arti ka treguar një talent tjetër dhe ajo është piktura.Këngëtari ka ndarë në ‘Insta Story’ një video ku Arti prezanton pikturën e tij dhe përmbajtjen dhe tregon se e ka për shitje dhe kushton vetëm 5 euro. Pra Arti në shkurt të vitit që po lëmë pas mbushi 8 vjet, talenti i tij premton shumë në të ardhmen. /Kosovarja/