Djali i Gjebreas urim zemre të dashurës, por komenti i mamasë së tij nuk pritej aspak!

0
309

Djali i moderatorit dhe artistit të njohur Ardit Gjebrea, Jon Gjebrea nuk e fsheh për asnjë çast lidhjen apo dashurinë për Merlin.

Këtë herë ai ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet së bashku me të dhe e uron për ditëlindje. Mirëpo surpriza në këtë foto ka qenë urimi i mamasë së Jonit, Anilës, e cila mesa duket e do shumë “nusen” e saj të ardhshme.

“Gezuar dashurise tende, shume lumturi dhe bekime pafund. Ju dua e ju puth fkrt fort,”-përfundon komenti i Anilës, bashkëshortes së Arditit. Mesa duket bukuroshja bionde e ka fituar zemrën e të gjithë anëtarëve të familjes Gjebrea, jo vetëm Jonit./Gazeta Express/