Digjet një shtëpi në Pejë

0
180

Një shtëpi është përfshi nga zjarri në rrugën “UÇK”, Pejë, dhe në vendin e ngjarjes kanë dalur njësitet përkatëse, ndërsa, njësiti zjarrfikës ka lokalizuar zjarrin.

Përveç dëmeve të mëdha materiale, nuk raportohet për të lënduar.