Dhurata Ahmetaj dhe Yll Limani mohojnë lidhjen: Jemi vetëm miq të mirë (Foto)

0
542

Këngëtarët Dhurata Ahmetaj dhe Yll Limani janë ndër këngëtarët më të pëlqyer të skenës, të cilët njëherësh ruajnë edhe një miqësi shumë të mirë me njëri-tjetrin.

E kjo miqësi duket se ka rrëmbyer më shumë vëmendjen e publikut, të cilët kanë zgjuar kureshtje rreth raporteve mes tyre.

Disa media aluduan sot (e shtunë) se mes dyshes ka nisur një lidhje e re, e që në fakt del të mos jetë një lajm i vërtetë.

Telegrafi ka kontaktuar me vetë artistët në fjalë, të cilët e kanë mohuar këtë fakt, duke thënë se mes tyre s’ka asgjë tjetër veçse një miqësi shumë të mirë dhe të sinqertë.

“Unë Yllin e kam shok shumë të mirë edhe bashkëpunëtor shumë të mirë gjithashtu, mes nesh nuk ka asgjë më tepër se kaq”, ka thënë Dhurata Ahmetaj për Telegrafin.