Demi Lovato del nga rehabilitimi

0
394

Nëna e saj e këngëtares Demi Lovato, së fundmi është shprehur krenare pasi vajza e saj e famshme ka arritur të qëndrojë e esëll për 90 ditë.

Dhe këtë të shtune, në mbrëmje, këngëtarja 26 vjeçare është parë duke dalë nga rehabilitimi pas tretmanit tremuajsh.

Këngëtarja ‘problematike’, e cila është hospitalizuar pas mbidozës në muajin korrik, është parë në një restorant në Beverly Hills, ndërsa fotografitë i ka publikuar TMZ.

TMZ shkruan se Lovato është dukur e pastër, esëll dhe në përgjithësi shumë mirë.