Dedikimi i veqantë nga Noizy (FOTO)

0
548

Janë të pakta rastet kur reperi Noizy flet për dashurinë.

Së fundmi ai ka bërë një dedikim shumë të ndjerë dhe emocional në rrjetin social Instagram.

‹Për ty do të mlidhja të gjithë tingujt e kitarës›, ka shkruar ai në fotografinë ku shfaqet nga studioja e tij duke menduar.

Edhe pse nuk ka pranuar ende publikisht se është në lidhje, duket se ai është dashuruar në femrën që ka përkrahë./10minuta/