Dardan Berisha në formacionin e javës së Ligës së Kampionëve

0
254

Cez Nymburk po vazhdon me suksese të njëpasnjëshme edhe në rrafshin ndërkombëtar.

Së bashku me skuadrën edhe basketbollisti ynë Dardan Berisha, i cili muaj më parë iu bashkua skuadrës çek

Pejani e ka gjetur veten në formacionin e javës së Ligës së Kampionëve.

Kështu së paku ka bërë të ditur vetë ish-basketbollisti i Sigal Prishtinës, i cili e publikoi fotografinë në llogarinë personale në Instagram.

Së Bashku me Berishën janë edhe Hannah, Evans, Rautins dhe Watt.

Ndryshe, Berisha ka fituar zemrat e publikut vendas duke qenë një ndër lojtarët kyç të ekipit. /Telegrafi/