Dafina Zeqiri vjen në sesion bardh e zi për revistën NR (Foto)

0
929

Dafina Zeqiri pa dyshim se mbetet një nga yjet më të mëdha shqiptare.

Ajo prej kohësh kërkon famën në mbarë botën me muzikën e saj.“Told Ya” së fundmi u pëlqye në publiku i gjerë i huaj dhe menjëherë edhe mediat e kanë kërkuar Dafinën

Ajo ka dhënë një intervistë të gjatë për revistën NR, me ç’rast ka realizuar një sesion fotografik.Duffye vjen shumë artistike në sesionin bardh e zi të realizuar dhe imazhet e të cilit i publikoi në Instagram.

Dafina vazhdon të jetë ‘single’ dhe pa të dashur.

Ajo pritet të kthehet së shpejti për një turne koncertesh në vendin tonë. /Telegrafi/