Çun Lajqi: Shkova në Amerikë për t’i shitur librat për shërimin e vajzës, kur u ktheva ajo kishte vdekur

0
776
Aktori i njohur Çun Lajqi në një intervistë për emisionin n’KosovShow rrëfeu të pa thënat dhe dhimjen që kishte përjetuar kur humbi vajzën.

Ai, në këtë moshë të shtyer ishte përballur me situata nga më të vështirat për ta shëruar vajzën e saj e cila tashmë ka ndërruar jetë, shkruan lajmi.net

Derisa ai po bënte përpjekje ta shëronte Bubulinën kishte shkuar në Amerikë për t’i shitur librat e fituar paratë që i nevojiteshin për shërimin e saj ani pse një pjesë të tyre i kishte marrë borxh.

Lajqi tregon me dhimbje por i fortë se si përjetoj një moment të tillë të trishtë kur e thirrën e i thanë se vajza e tij veçse kishte vdekur./Lajmi.net/