“Çmendet” Marina Fara, kap pistoletën në mes të njerëzve dhe… (foto)

0
239

Koncerti i mbrëmjes së djeshme në një nga lokalet me të njohura të natës në Prishtinë ka qenë një shpërthim i vërtetë. Të ftuar ishin Flori Mumajesi dhe Ledri Vula.Ama bukuroshja e showbizit shqiptar, Marina Fara ka arritur të rrëmbejë vëmendjen edhe pse në këtë event ishin qindra persona të pranishëm.
Marina ka publikuar një video në InstaStory ku shfaqet duke u argëtuar në shoqërinë e miqve, muzikës së mirë dhe alkoolit. Ama në një moment të videos ajo kap pistoletën e një personi të pranishëm aty. Çka ka bërë që fansat të shpërthejnë në komente.

Vajza e Eli Farës së shpejti do të vijë me një set të ri përvëlues fotografik, pasi në Prishtinë po realizon të shtënat e rradhës