Çka i ka ndodhur fytyrës së Norës, ja si duket ajo sot!

0
224

Nora Istrefi është njëra ndër këngëtaret me të pëlqyera shqiptare.

Krahas angazhimeve të shumat në koncerte dhe me xhirimin e videoklipeve të paralajmëruara, Nora nuk lë anash as fansat e saj në rrjetet sociale, duke i informuar ata me gjërat që përballet
Majde ajo edhe kohën e lirë e kalon duke publikuar foto të ndryshme në rrjetet sociale.Se fundmi, Nora ka publikuar disa foto nga vetura, duke bërë ‘ndërhyrje’ në fytyrën e saj. /ORAinfo