Cima dhe Qumili me skeq humoristik për nder të mikut të ndjerë Lecit

0
852

Dy aktorët e njohur Rasim Thaqi – Cima dhe Sevdai Radogoshi shumë shpejt do të vijnë me risi.

Fjala është për një skeq humoristik i cili vjen në kuadër të xhirimeve të vitit të ri 2018, shkruan lajmi.net

‘”Gezuar 2018 Qumili & Cima”, titullohet projekti të cilin dyshja e kanë realizuar për nder të mikut të tyre të ndjerë, Ibrahim Krajkova – Lecit.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Cima nëpërmjet publikimit të një promo në llogarinë e tij në Facebook.

”Se shpejti…Nje pjese e humorit nga projekti i vitit ri “Gezuar 2018 Qumili & Cima” Dedikuar ikones se humorit Ibrahim Krajkova – LECI”, ka shkruar ai.

Cima & Qumili

Se shpejti…Nje pjese e humorit nga projekti i vitit ri"Gezuar 2018 Qumili & Cima"Dedikuar ikones se humorit Ibrahim Krajkova – LECI#qumili #cima #leci #treshipersheshi #legjenda #prishtina #gjakova

Posted by Rasim Thaçi – Cima on Sonntag, 3. Dezember 2017