Çiljeta trondit me këtë deklaratë!

0
260

Mbrëmjen që lamë pas Çiljeta është shfaqur në skenën e “Kënga Magjike” ku ka performuar këngën e saj “Hajmali”.

Gjatë insertit prezantues, Çiljeta shfaqej duke filmuar veten në një qendër trajtimi dhe masazhesh, ku tregonte se kishte shkruar për t’u relaksuar dhe dukej goxha në form.
cili Gjatë videos, Çiljeta thotë me humor: Ju do thoni që kjo Çiljeta e ka në terezi, por sa halle kam unë… Nga halli ka ardhur dhe këtu.cil

Ndryshe, kënga e Çiljetës po pëlqehet shumë nga publiku dhe mund të jetë një nga pretendentet për cmimin kryesor.