Çfarë tha Rita Ora kur i pa fotot e fundit të Mihrijes?

0
952

Mihrije Braha u kthye plotësisht në qendër të vëmendjes me fotot e fundit, që nga shumë kush u cilësuan si provokuese. Besojmë e dini për cilat foto e kemi fjalën,.

Mihrija u fotografua me robdëshambër, me stilin e flokëve alla Merlin Monro dhe u duk shumë bukur në këto foto festive.

Këngëtarja ndonëse në të 50-tat, ende është konkurrencë e fortë për të gjitha koleget e saj, edhe ato më të rejat që kanë dalë në tregun muzikor.

Me robdëshmabër, u shfaq pak kohë më parë edhe Rita Ora në «MTV EMA» dhe kjo gjë u bë trend.

Mihrija po duket «super» dhe me gjasë edhe Rites i ka pëlqyer versioni i koleges nga Kosova.