Çfarë po i ndodh Libertës? Ka fillu të flas vet me veti!

0
202

Cilësohet si njëra ndër moderatoret tona më e bukura dhe më me stil, Liberta Spahiu.

E shpesh Libi nuk ka nguruar të bëj copëza hajgaresh në llogari të vetës së saj duke mos e ofenduar askënd, shkruan “Kosovarja”. Duket se edhe kësaj radhe Liberta ka vendos që të bëj një të tillë. Ajo shfaqet përmes një fotografie të cilën e ka nda me ndjekësit e saj në instagram, ku përballë saj është pasqyra. Ndërsa Liberta këtë foto e shoqëron me fjalët: “Cka po thu me bo tash oj motër… a mi shti gishtat n’shteker?!?”. A thua kush e detyroi bukuroshen Spahiu të vije deri në këtë pikë?!

Jo, askush është përgjigja, ngase Libi sic e cekëm edhe më lartë shpesh ndodh që bën kësi lloj “budallaqesh” nëpër fotografitë e saj./Kosovarja/