Çfarë ndodhi në Itali?

0
216

Një vorbull uji u shfaq papritur në brigjet Italiane duke u kthyer më pas në një tornado e cila shkaktoi dëmtime në Sanremo.

Videot e publikuara në rrjetet sociale dhe në YouTube tregojnë fenomenin e çuditshëm që ndodhi të premten në Sanremo.

Tornadoja e frikshme shkaktoi dëme në qytet por fatmirësisht nuk pati dëme në njerëz, vetëm dy persona u plagosën.