‘Bufi’ feston ditëlindjen ,Sa vite i beri? (Foto)

0
270

Aktori i shumëpëlqyer, Fatmir Spahiu, feston ditëlindjen dhe është kujdesur që edhe në këtë ditë të veçantë të vë në pah humorin e tij.

Ai i ka mbushur 36 vjet dhe këtë ditë e ka shënuar edhe përmes një postimi në rrjetet sociale.Postimi shoqërohet me humor ashtu si di vetëm ai, duke filluar me pjesën ku ia uron vetes ditëlindjen.

“Mbani frymën miq, por lëshojeni dikur se ju lëshon shpirti… 36-vjeçar, por akoma i gatshëm për të bërë foto për pllakatë të maturës”.

“Urimet tuaja i pres në xhirollogarinë time… Ju do Bufi i juaj”, ka shkruar më tej aktori.

🎉🤪

A post shared by Fatmir Spahiu Bufi (@fatmirspahiu) on