Blero publikon foton më të bukur të Vitit të Ri, Afrona iu shkrin me buzëkuq

0
245

Blero dhe Afrona, çifti i cili mori gjithë vëmendjen e publikut qysh kur u prezantuan së bashku në publik.

Raportet e tyre janë gjithmonë ngacmues të kureshtjes së fansave të tyre, prandaj edhe çifti i shfrytëzojnë rrjetet sociale për t’u prezantuar në mënyrën më të mirë, përcjell ORAinfo

Këtë Vit të Ri çifti e kaluan së bashku, edhe në këtë fillim të vitit ata nuk po i ndahen njëri-tjetrit. Blero ka publikuar një foto ku shihen të dashuruar si kurrë më parë. Afrona si çdo herë merr vëmendjen qoftë edhe me një grim të lehtë.

Nuk ka faj që Blero është dashuruar kokë e këmbë në buzëkuqen e tij./ORAinfo/