Blero në pushime me Afronën, por mendon për femrën tjetër të tij

0
333

Blero dhe Afrona ende pa u martuar tanimë vetëm sa kanë shijuar muajin e tyre të mjaltit në këtë vend magjik.

Me pamje të tilla ata çdo ditë po i mbajnë të informuar ndjekësit e rrjeteve sociale, përcjell ORAinfo. Mirëpo për Bleron nuk mund të ketë lumturi ‘absolute’ kur larg tij është Tara. Atij po i mungon dhe këtë mungesë po e zëvëndëson me anë të komunikimit në internet.Një foto e publikuar nga Blero ku shihet fytyra e Tarës me një zemër të bashakngjitur tregon sa po e ndjen mungesën e saj ai.

Është në krahë të femrës së tij por nuk mund të mos mendojë për femrën tjetër për të cilën nuk ka infinit dashuria e tij.