Blero ia tregon muskujt Afronës! Ja çka i thotë ajo

0
437

Blerim Muharremi – Blero dhe e fejuara e tij Afrona Dika janë duke kaluar një vjeshtë të nxehtë.

Çifti në fjalë janë për pushime në Indonezi. Ku nga atje ata po na njoftojnë se si po kënaqen përmes fotografive që po i hedhin nëpër rrjetet sociale. Sot gjatë ditës Blero kishte nda një imazh me ndjekësit e tij në instagram, ku shihej pjesa e pasme e trupit të tij. Dhe normalisht dukeshin muskujt e tij të cilët nuk i kishte më parë. Në këtë foto ai duket bukur. Ndërsa e dashura e tij Afrona nuk ka nguruar që t’ia komentoj foton në fjalë të dashurit të saj. Ku ajo I thotë: “Love u”.