Big Mama përkrahë personit që i ndryshoi jetën (FOTO)

0
295

Ndryshimin drastik të këngëtares Big Mama e kemi vënë re të gjithë.

Ajo na ka befasuar për mirë duke u renditur tani tek femrat me trupin seksi.

Por sigurisht meritori për këtë është mjeku i cili realizoi ndërhyrjen duke i zvogëluar lukthin Bigut.

Pas 11 muajsh nga operacioni këngëtarja i shkon në vizitë mjekut për ta falënderuar dhe treguar rezultatin e mahnitshëm.

“11 muaj më parë mora një vendim shumë të rëndësishëm me të cilin rezikoja jetën që të futem në operacion me qëllim rënien nga pesha. Në foto jam me mjekun i cili më ndryshoi jetën duke më bë një ndryshim drastik si në pjesën fizike ashtu edhe në shëndetin tim. Tashmë ndihem më ndryshe, më pozitive dhe si e shihni foton unë kam pësuar një tjetër pamje që e pasqyron më së miri fotot në vazhdim.Te flm shum dr @drkerimguzel cok tesekur ederim benim hayatimi degistirdinicin ?sana minetarim alah senden raziolsun”, ka shkruar ajo.
Më poshtë keni fotografitë për të parë Bigun se si ishte dhe si është tani./10minuta/