Big Mama ia shpreh dashurinë Sinan Vllasaliut, ja çfarë thotë për të (Foto)

0
211

Big Mama ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” me këngëtarin e njohur shqiptar, Sinan Vllasaliu.

Ajo këtë fotografi e ka shoqëruar me fjalët më të mira për këngëtarin madje edhe shumë ledhatuese, shkruan Indeksonline.“Ky ësht mbret ky ësht loqk ky ësht gjithcka bre” ka shkruar Big Mama në postimin e saj.

Përndryshe Big Mama si dhe Sinani po marrin pjesë në emisionin “C’est la vie”