Beyonce, mbretëresha ‹e mbuluar› me ari

0
215

Ajo është e njohur si Mbretëresha Bey.

Dhe të martën, Beyonce ka treguar stilin e saj mbretëror me një ansambël i tëri në ngjyrë ari.

Këngëtarja 36 vjeqare u shfaq si ’stuhi› me një fustan me gëzof të veshur, me një palë vathë dhe këpucë në të njëjtën ngjyrë.