Besa zgjedh mes Skivit dhe Cozman

0
225

Besa Gashi ishte protagoniste e rubrikës ‘Kë zgjedh’ të emisionit ‘Mirage’, të premtën që kemi lënë pas.
Besa u vu përballë pyetjeve të sikletshme ku duhej zgjedhur mes emrave që i janë dhënë si opsione.
Ish-miss Kosova kishte përballë emrat nga fusha të cilës i takon, por edhe prej estradës meqë rast e kishte të vështirë t’i ndante disa prej tyre.
Besa u pyet edhe se kë zgjedh mes dy reperëve të njohur të labelit ‘Babastars’, Cozman dhe Skivi, pjesë e të cilit ishte edhe bashkëshorti i saj, Alberti.
Për të kuptuar se kë zgjedh mes Besa mes Cozman dhe Skivit si dhe çfarë thotë për dyshen, ndiqeni videon e mëposhtme nga minuta 1:32. /Lajmi.net/