Besa Kokëdhima vjen joshëse në setin festiv

0
295

Ashtu si shumë prej artistëve të tjerë edhe këngëtarja Besa Kokëdhima ka realizuar fotosesion për fundvit.

Këngëtarja ka vendosur t’i publikojë disa imazhe në rrjete sociale.

Në ato fotografi, Besa vjen më atraktive se asnjëherë më parë dhe shfaqet me disa veshje të ndryshme.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Besa është “Mos m’le me ra”, këngë kjo që është publikuar shtatë muaj më parë në bashkëpunim me reperin Elinel.