Belloti drejt Anglisë, surpiz e madhe ekipi ku do shkojë

0
175

West Ham duket se do ta ketë shumë të vështirë që ta mbajë Marko Arnautovic në ekip pasi ai kërkohet nga disa klube të tjera të Premier League, me në krye Manchester United.

Por, ata nuk duan që të mbeten pa sulmues dhe për më tepër do shtojnë edhe disa para për të blerë një super lojtar si Belloti.

Për Arnautovic janë të interesuar edhe në Kinë dhe mundësi për të qëndruar është shumë e vogël, shifra që ai mund të shitet është diku tek 50 milion euro, ndërsa Belloti kushton 60 milion euro.

Gjithsesi në ditët në vazhdim pritet të bëhen edhe lëvizjet.