Befasojnë rezultatet e Exit Poll: Ja kush shkon në balotazh në Prizren

0
436

Sipas rezultateve në qytetin e Prizrenit pritet të shkojnë në balotazh PDK-ja dhe VV-ja.

Nga PDK është Shaqir Totaj, kurse nga VV Mytaher Haskuka. /Lajmi.net/