Bebe Rexha ka filluar xhirimet e videos së këngës ‘Say My Name’

0
166

Bebe Rexha ka sjell ditë më parë projektin më të ri muzikor për rrafshin ndërkombëtar.

Bukuroshja jonë ka publikuar bashkëpunimin më të ri me DJ e famshëm David Guettan dhe këngëtarin J Balvin.

“Say My Name”, titullohet kënga më e re biondinës sonë, por të cilën nuk e ka shoqëruar me video.

https://www.instagram.com/beberexha/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control