Beatrix Ramosaj publikon foto pa make-up, nuk do ta besoni si duket

0
486

Një nga talentet e reja në botën e muzikës dhe mjaft sensuale ka surprizuar me publikimin e saj të fundit.

Beatrix Ramosaj është shfaqur gjithmonë në super formë dhe e kuruar deri në detaj. Bukuroshja ka publikuar një foto krejtësisht e pa lyer duke treguar gjithë tiparet e saj.

Këngëtarja u uron fansave një ditë të mbarë ndërsa këta të fundit janë habitur me pamjen krejt natyrale të Beatrixit duke e komplimentuar pafund. Beatrikx ka bërë të flasin para disa muajve me projektin e saj muzikor ‘Pa ndjenjë’ ku shfaq shumë sensuale. Ajo nuk i kursei në këtë klip edhe skenat e nxehta të cilat e bënë për javë me rradhë të përflitet në media. /Gazeta Express/

Happy Wednesday everyone 🍂✨ Have a peaceful day and take care of yourselves 💛✨🕊

A post shared by B E A T R I X ⚡️ (@beatrixramosaj) on