Beatrix Ramosaj në një lidhje të re? Flet vetë këngëtarja!

0
219

Gjatë ditës së sotme ka qarkulluar në portale lajmi se këngëtarja Beatrix Ramosaj ka nisur një histori të re dashurie.

Shkak për këto aludime është bërë një tufë me lule, të cilët këngëtarja e ka publikuar në profilin e saj në Instagram.

Por e kontaktuar nga Gazeta Express për vërtetësinë e këtij lajmi Beatrix është shprehur: “Jo nuk jam në një lidhje për momentin, por dhe nëse do të ndodhë në të ardhmen,  do të jetë ndryshe nga më parë jeta private do të jetë e ndarë me atë artistike,”-u shpreh Ramosaj.

Më parë ajo ka patur një lidhje me Ervi Cenollin, lidhja e cila u bë mjaft publike dhe gjithashtu më pas edhe ndarja.